Fotografický workshop Moravské Toskánsko

Pomalu, ale nezadržitelně se blíží podzimní období a s ním i změna, tedy hlavně ta v krajině. Období ranních mlh a podzimních barev. Objevte krásy jedinečně zvlněné krajiny Jižní Moravy, vlnky, remízky, kapličky, solitéry, vinice i bio-pásy v oblasti nazývané Moravské Toskánsko.

Cílem je ukázat účastníkům workshopu krásy krajiny, vyhledání vhodné kompozice v krajině, být ve správnou dobu na správném místě a se správnou technikou. Není podstatné, zda patříte mezi začínající nebo zkušenější fotografy. Workshop je určen pro každého, kdo má chuť si osvojit fotografické návyky nebo má jen rád zajímavá místa a ty se snaží zachytit na fotografiích a co nejvíce využít možnosti, které se v daném termínu nabídnou.

Termín

20. - 22. října 2017
 

Program

pátek: 15:00 sraz, ubytování, večerní focení.
sobota: ranní focení, v průběhu dne focení s ohledem na počasí, večerní focení, večer posezení u fotek a vínka.
neděle: ranní focení, ukončení workshopu podle domluvy a počasí.

Cena

2.990 Kč, max. počet osob 6-7.

Cena obsahuje: Odborné vedení při fotografování v rámci workshopu, osobní konzultace, teorie focení, možnost praktické ukázky zpracování fotografií pořízených na workshopu.

Cena neobsahuje: Dopravu do místa konání, ubytování a místní poplatky, stravu ani pojištění. Tyto náklady nese každý z účastníků sám.

Ubytování

Pro účastníky workshopu zajišťuji rezervaci ubytování v penzionu u Kyjova. Nebude nutné za focením daleko cestovat. Rezervovány jsou 4 dvoulůžkové pokoje.

Doporučená výbava

  • zrcadlovka nebo kompakt s výměnnými objektivy
  • objektiv/y s ohniskovou vzdáleností 70mm a více (ideál pro aps-c 70-300, pro ff 100-400)
  • stativ a dálkové ovládání
  • boty do terénu a igelitovou tašku nebo pytel na ně, aby je bylo po přezutí kam uložit, případně i holínky
  • oblečení vhodné do terénu (outdoorové), rukavice, čepice (ráno můžou být i mrazíky)

Registrace

Registrovat se můžete emailem na adrese: mara.para@centrum.cz , kde uvedete své kontaktní údaje a případně počet účastníků. Obdržíte odpověď s podrobnostmi, uvedením ceny a čísla účtu, kam je třeba uhradit účastnický poplatek. Registrace je závazná po uhrazení poplatku.

 

Přátelé, děkuji za velký zájem . V tuto chvíli se obsadilo poslední místo na WS podzimní Moravské Toskánsko (všech 7 lidí) a musím pozastavit přihlašování. Přihlášeným jsem rozeslal podrobné informace a budu čekat na zaplacení přihlašovacího poplatku, pak již bude přihláška zavazující. Pokud by někdo z přihlášeným delší dobu váhal s platbou nebo přihlášku zrušil, místo uvolním pro případného dalšího zájemce. O této skutečnosti budu zde informovat.

Marek Svoboda, Kyjov, IČO: 05758815

+420777306746 fotografie@marapara.cz
Vytvořeno službou Webnode