Stále hledáte hezký dárek na Vánoce, kterým chcete potěšit své blízké nebo si chcete sami udělat radost? Co třeba takovým obrazem na plátně nebo jakýmkoliv jiným z mých motivů? Stačí si vybrat a zbytek již dohodneme. Poslední termín objednání obrazu tak, aby byl obraz vyroben a bezpečně doručen do Vánoc, je datum 10.12.2017.
Pokud chcete nechat výběr na obrarovaném, stačí jednoduše zakoupit poukaz, zvolit variantu a velikost obrazu.

Jako vánoční bonus nabízím dopravu zdarma (osobně přivezu autem nebo přiveze služba PPL) a to i u velkých obrazů.

Zaujala Vás nějaká moje fotografie? Udělejte sobě nebo někomu radost a nechte si ji vyrobit jako kvalitní obraz na fotoplátně. Váš interiér tak dostane zcela nový rozměr. Fotobraz je originální dárek, dekorace do bytu či kanceláře. Pokud ještě nemáte vybráno, vybírat můžete z mé galerie nebo přímou poptávkou a napsat mi zprávu. Vše ostatní pak dohodneme.

Maximální velikost fotografie, se však vždy odvíjí od konkrétního snímku, neboť fotografie prezentované na tomto webu byly pořizovány v různém období, různými fotoaparáty s různým rozlišením. Pro bližší informace o možné velikosti fotografie nebo plátna mě prosím kontaktujte.

Fotografii/e lze zakoupit také v elektronické podobě jako soubor. Tisk nebo případnou další prezentaci můžete pak realizovat podle vlastních představ.

Marek Svoboda, Kyjov, IČO: 05758815

+420777306746 fotografie@marapara.cz
Vytvořeno službou Webnode