Kalendář Jižní Morava 2020

Vážení příznivci mých fotografií. S radostí Vám oznamuji, že také příští rok 2020 budete mít možnost objednat kalendář z mých fotografií krásné a malebné jižní Moravy a udělat tak radost sobě nebo někomu blízkému.
Parametry kalendáře budou stejné jako v minulých letech. Měsíční kalendář velikost A3+, křídový papír 200 gr/m2, tvrdá záda 500 gr/m2. Cena zůstane nezměněná, tedy 250 Kč/ks. Kalendář bude k dispozici od druhé poloviny prázdnin. Možnost osobního vyzvednutí v Kyjově nebo v Hodoníně, případně na trase mezi těmito městy.
 
Náhledové PDF kalendáře Jižní Morava 2020 můžete shlédnout zde: Kalendář Jižní Morava 2020.pdf
 
Přeprava možnosti:
Dříve jsem posílal zásilky přes ČP. Bohužel ČP cenu svých služeb stále zvyšuje. Abych mohl zachovat stále příznivou cenu poštovného, budu využívat služeb Zásilkovny.
Paušální cena přepravy v rámci ČR včetně balného je 90 Kč při platbě předem na účet, 120 Kč na dobírku. Zašlu buďto na adresu (přepravní službou) nebo nejbližší Zásilkovnu, kde si kalendáře můžete vyzvednout, kdy se Vám to hodí.
Nově nabízím možnost zaslat na Slovensko na adresu nebo nejbližší zásilkovnu. Paušální cena přepravy na Slovensko je 160 Kč při platbě předem na účet, 190 Kč na dobírku. Je možné zaslat i do jiného státu než ČR a SR napište prosím do poznámky a domluvíme se individuálně.
Pokud bude více objednávek na jeden směr, můžu provést rozvoz za paušálních 100 Kč.
V případě zájmu o větší množství kalendářů nabízím individuální cenu.
 

Kalendářů Jižní Morava 2020 zbývá k prodeji asi 20 ks. Pokud ještě váháte, tak se rozhodujte rychle.

Objednávkový formulář

* povinný údaj

Marek Svoboda, Kyjov, IČO: 05758815

+420777306746 fotografie@marapara.cz
Vytvořeno službou Webnode