Jmenuji se Marek Svoboda a jsem z Kyjova.

Jsem cyklista/turista/fotograf a věnuji se focení, které patří mezi mé největší koníčky. Po dlouhé dráze amatérského fotografa, jsem si nakonec na focení zřídil živnostenské oprávnění a v roce 2017 se začal věnovat focení profesionálně. Fotím krajinnou fotografii, lidi, produkty, různé akce, svatby, zabývám se také interiérovým a exteriérovým focením a workshopy. Fotograficky také spolupracuji s obcemi a městy.

Nabídka fotografických služeb

Vzhledem k okolnostem a stále zvyšující se poptávce po fotografických službách a fotografiích, jsem se koncem roku 2016 rozhodl, že si na fotografování zřídím živnostenské oprávnění, které vstoupilo v platnost dnem 1.2.2017. Detailnější nabídku služeb, ceník a příkladové fotografie najdete v odkaze: Nabídka fotografických služeb.

Prodej a tisk fotografií

Zde na stránkách jsem kapacitně omezen a pomalu mi dochází místo na fotografie. Pokud máte poptávku po fotografiích určité lokality a zde ji nevidíte nebo tu mám jen málo fotek, je docela možné, že ve svých archivech mám větší množství a nemám fotky zde na stránkách z kapacitních důvodů. V případě zájmu mi zkuste napsat, kontaktní formulář je zde.

Sledovat mě můžete také na Facebooku, kde poměrně pravidelně a pružně publikuji fotografie.

Fotografie vystavené na tomto webu jsou prodejné a to jak v tištěné podobě, tak jako soubor pro další použití, případně vlastní tisk. V případě zájmu o konkrétní fotografii nebo více fotografií mě neváhejte kontaktovat. Na podmínkách se jistě dohodneme. Bližší informace zde.

 

Autorská práva

Na všechny fotografie publikované na tomto webu i na dalších mých fotogaleriích na fotografických serverech, kde vystavuji své fotky, se vztahují autorská práva. Jejich používání nebo šíření bez vědomí a souhlasu autora je nezákonné.

  

https://www.fotografove.info/magazin/top-fotografove.htm

V případě, že jste nenašli úplně to co hledáte nebo chcete vidět více fotografií, můžete také navštívit moji druhou galerii na Rajčeti. Většinou tam dávám větší množství fotografií z jednotlivých focení: https://marapara.rajce.idnes.cz/ . Chtěl bych ale upozornit na nižší kvalitu, která dána vyšší kompresí galerie Rajce.cz a není uživatelsky ovlivnitelná.

 

Novinky

Přihlaste se k odběru novinek:

Marek Svoboda, Kyjov, IČO: 05758815

+420777306746 fotografie@marapara.cz
Vytvořeno službou Webnode