Fotografie působí na emoce člověka a utváří celkem jasnou představu. Je významnou součástí rozhodovacího procesu potencionálního zákazníka. Zkrátka, fotografie prodávají. Stále dost lidí a firem si neuvědomuje, že dobře nafocené a zpracované fotografie interiérů bytu, domu, penzionu mají značný vliv na zájem o nabízenou nemovitost, její cenu, případně služby. Velmi důležitý prvek v této oblasti fotografie, je zachycení atmosféry místa. Je jedno, jestli fotky potřebujete použít na web, sociální sítě nebo tištěný materiál.

Chcete-li mít reprezentativní fotografie interiéru bytu, domu, penzionu, kavárny, restaurace, prodejny, případně exteriérů a služeb, pak jste zde správně. Nejsem profesionální fotograf, ale fotografie mě velmi baví a hodně se jí zabývám i v této oblasti. Na focení interiérů a exteriérů používám kvalitní širokoúhlé objektivy, které dokážou dodat prostorům velikost a vzdušnost. Samozřejmostí je individuální přístup, podle potřeb a požadavků.

Doprava 10 Kč/km (jedna cesta mimo Kyjov). Cena dopravy se může změnit kvůli rychlým změnám cen PHM.

Cenovou kalkukaci zpracuji individuálně. Kontaktovat mě můžete přes email: mara.para@centrum.cz, telefon: 777306746 nebo kontaktní formulář.

Marek Svoboda, Kyjov, IČO: 05758815

+420777306746 fotografie@marapara.cz
Vytvořeno službou Webnode