Svatební focení je úplně jiná kapitola než všechna ostatní. Je to váš velký den, který se plánuje a připravuje dlouhé měsíce předem. Také já ke svatbě přistupuji individuálně. I když nepatřím mezi vyloženě svatební fotografy, kteří mají svatbu každý týden (a někteří nejen jednu), je dobré zarezervovat si svůj termín včas – ideálně několik měsíců před svatbou. Není neobvyklé, že jsou některé termíny zamluvené i rok předem. Proto, pokud máte opravdu hezké datum, které by se mohlo líbit spoustě dalších, nenechávejte rezervaci fotografa na poslední chvíli.

Možná se to zdá zbytečné, ale je celkem nezbytné, abychom se před svatbou potkali a domluvili si představy o fotkách a také bude dobré probrat místa focení, pokud je to možné. Ideálně tak měsíc před svatbou. Také je dobré, že se potkáme a poznáme osobně. Na svatbu pak nepřijde úplně cizí člověk, který fotí. Před samotnou svatbou je možné udělat i předsvatební focení. Na focení po obřadu počítejte tak 1-2 hodiny, nejlépe v podvečer. Před západem slunce jsou lepší podmínky, než v poledne :).

K samotné úpravě fotografií, většinou se snažím svatbu zachytit přirozeně, není-li vyloženě požadavek například na retro, černo bílou fotografii atd, občas i kombinací více stylů. Při svatbě se snažím minimalizovat používání blesku, který ruší. Fotografie pak předávám v jpeg formátu na DVD nebo flash disku.

Vzhledem k tomu, že ke svatbě přistupuji individuálně, k cenám přistupuji stejně. Cenový návrh zašlu na vyžádání přes email:   mara.para@centrum.cz, případně na telefonu: 777306746, či kontaktní formulář. 

Cestovné je do 20 km zdarma (výchozí místo je Kyjov), kilometry nad rámec se počítají cesta tam i zpět 5 Kč/km.

 

Marek Svoboda, Kyjov, IČO: 05758815

+420777306746 fotografie@marapara.cz
Vytvořeno službou Webnode